22 листопада 2013 року у комплексі відбулося традиційне свято «Посвята в гімназисти», якого не знайдеш у жодному календарі, але воно є одним з найкращих у нашій гімназії. У наш час в Україні відроджують свою діяльність ліцеї та гімназії, які завжди були в історії культури України символом освіченості, чистоти та гідності. 20 травня 1999 року виконавчий комітет Дунаєвецької міської ради Хмельницької області прийняв рішення № 87 про створення навчально-виховного комплексу «Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія». Пройшло вже 14 років з тих пір, як наша школа стала гімназією. Цьогоріч «Гімназійна родина » поповнилась ще на 72 учні (три класи гімназії), які набули офіційного статусу гімназиста. На святі традиційно прозвучав гімн України та гімн гімназії, у виконанні солістів та учнями 1-х класів гімназії. З вітальними словами виступили учні 2-х класів гімназії. Королева Знань привітала майбутніх гімназистів та провела для них цікаву вікторину. Вітальних слів в адресу винуватців свята було багато : заступника директора з навчальної роботи Севасьянової І.В., класовода Підвисоцької Н.Й., класного керівника Ротко Т.М., а також від батьківської громади – Нижник Н.О. та Мороз З.В. Всі вони були переповнені позитивними емоціями та найкращими побажаннями. Крім привітань та побажань, які лунали в адресу першокласників, захід прикрасили ще художні номери юних талантів та обдарувань : Верещинської Ані, Мороз Русланки, Кривоносюка Віталія, Ярової Аліни, Муца Саму їла, Завадського Євгена, танцювального колективу «Вікторія» та вокальної групи учнів 1-Б класу гімназії.
22 листопада 2013 року у комплексі відбулося традиційне свято «Посвята в гімназисти», якого не знайдеш у жодному календарі, але воно є одним з найкращих у нашій гімназії. У наш час в Україні відроджують свою діяльність ліцеї та гімназії, які завжди були в історії культури України символом освіченості, чистоти та гідності. 20 травня 1999 року виконавчий комітет Дунаєвецької міської ради Хмельницької області прийняв рішення № 87 про створення навчально-виховного комплексу «Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія». Пройшло вже 14 років з тих пір, як наша школа стала гімназією. Цьогоріч «Гімназійна родина » поповнилась ще на 72 учні (три класи гімназії), які набули офіційного статусу гімназиста.
На святі традиційно прозвучав гімн України та гімн гімназії, у виконанні солістів та учнями 1-х класів гімназії. З вітальними словами виступили учні 2-х класів гімназії. Королева Знань привітала майбутніх гімназистів та провела для них цікаву вікторину.
Вітальних слів в адресу винуватців свята було багато : заступника директора з навчальної роботи Севасьянової І.В., класовода Підвисоцької Н.Й., класного керівника Ротко Т.М., а також від батьківської громади – Нижник Н.О. та Мороз З.В. Всі вони були переповнені позитивними емоціями та найкращими побажаннями.
Крім привітань та побажань, які лунали в адресу першокласників, захід прикрасили ще художні номери юних талантів та обдарувань : Верещинської Ані, Мороз Русланки, Кривоносюка Віталія, Ярової Аліни, Муца Саму їла, Завадського Євгена, танцювального колективу «Вікторія» та вокальної групи учнів 1-Б класу гімназії. Цього осіннього святкового дня також було відкрито вернісаж дитячої творчості «Гімназійна галактика». Всі присутні свята : гості, учителі, батьки мали можливість побачити роботи юних художників, у яких вони зобразили свою школу, а також виразили свою любов та повагу до учителів та навчального закладу. Після вітальних слів вихованцями комплексу була прийнята присяга гімназистів, яку урочисто зачитав один із кращих учнів - Арсенюк Дмитро. Надзвичайно хвилюючим став момент, коли старшокласники вручали юним наступникам бейджики із почесним званням «Гімназист», а також свої зірочки із побажаннями. І вони, такі ще зовсім юні та несміливі, впевнено та гордо виконали разом із випускниками марш гімназиста. Кульмінація свята – це частування кашею! За традицією, перший горщик каші гімназисти їли прямо на святі, що є символом дружби та взаємопідтримки на все подальше шкільне життя. На останок хочеться побажати нашим гімназистам: Любіть свій край, такий цікавий і красивий, Цінуйте те, що вже живе віки І намагайтесь після себе залишити Лише приємні спогади й сліди! Козярецька О.А., педагог-організатор
|