Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
Меню сайту
Категорії розділу
Методична робота [101]Виховна робота [266]
Новини бібліотеки [6]
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всего ответов: 228
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

   Система випускних іспитів у школі не була об’єктивною і давала простір для виявлення ставлення педагога, який приймав іспити – особиста антипатія чи симпатія. У зовнішньому оцінюванні тести розроблені незалежними екзаменаторами, які є одного рівня для всіх випускників. Враховуються лише знання учня, виключені будь-які зовнішні фактори. На тестуваннях учень відповідає на понад півсотні запитань, а не на три, як у білеті, що допомагає всебічно оцінити рівень знань випускника. Тобто ЗНО ставить абітурієнтів в однакові умови і дає рівний доступ до вищої освіти.

   Тести складаються з питань, які не виходять за межі шкільної програми, отже необхідності навчатися у репетитора-викладача чи ходити на підготовчі курси ВНЗ немає. Приймальна комісія не має доступу до дитини, вона не може вимагати від неї нічого, крім знань.
 
Які способи підготовки до тестів?
 
   Завданнятестів повністю відповідають шкільній програмі. Зразки тестових завдань є на Порталі про зовнішнє тестування www.useti.org.ua. Також їх можна купити у вільному продажі. Проте, вони є лише зразками, які мають на меті вироблення звички до вирішення певного типу завдань та навчити вирішувати аналогічні.
 
Якщо учень ще не отримав внутрішнього паспорта, чи він може зареєструватись тестування?
 
   Так, можна зареєструватись також через свідоцтво про народження, або інші документи, що посвідчують його особу (перелік є на сайті реєстрації).
 
Що робити, якщо під час проведення тестування учень захворів?
 
   Існує додаткова сесія тестувань для учнів, які з певної причини не змогли бути на тестуванні, наприклад через хворобу, відсутність в країні, запізнення і та ін.
 
ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ ТА РИЗИКИ
Чи може відбутися витік інформації щодо змісту тестів?
   
  Є обмежена кількість осіб, які знають зміст тестів, тому у випадку витоку інформації, причетних можна швидко виявити. Всі причетні до підготовки матеріалів тестування несуть кримінальну і фінансову відповідальність за розголошення інформації.
 
Які існують ризики української програми зовнішнього тестування?
 
  У системі зовнішнього оцінювання існують людські і технічні ризики. Щоб протистояти їм, розроблені технології безпеки. Наприклад, щоб не було витоку інформації щодо змісту тестових завдань, створена система, за якої одна особа не може знати усі завдання в певному тесті. Подібним чином продумані способи уникнення інших ризиків, включно з технічними, наприклад у разі відключення світла
 
   Які санкції накладаються за використання мобільного телефону під час тестування?
 
 Результат тесту анулюється повністю. Регламентна комісія регіонального відділення УЦОЯО приймає рішення по кожному такому випадку.
 
ОГОЛОШЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ
Чи батьки можуть дізнатися про результати тестів?
 Результати тестів подаватимуться безпосередньо учневі. Кожен учень має право повідомити ці результати, кому захоче.
 
Якщо випускник та/чи його батьки не згодні з результатами тестів, куди і кому подавати апеляцію? В які терміни?
 
  Тест можна складати лише один раз. У разі незгоди з результатами існує можливість подати апеляцію. Апеляцію слід подавати до УЦОЯО. 
 
 Як можна перевірити легітимність документу?
 
  Легітимність документу про освіту можна перевірити на сайтах: www.osvita.net та www.vstup.info. Починаючи з 2009 року всі документи про освіту вступників до вищих навчальних закладів будуть перевірятися приймальними комісіями. Контролювати продаж підроблених документів про освіту має Міністерство внутрішніх справ.
 
 Якщо учень запізнився на тестування, як він отримає атестат?
 
  Практика складання зовнішнього незалежного оцінювання 2009 року свідчить, що трапляються випадки анулювання результатів тестування, неявки, у тому числі з поважних причин, на тестування, що унеможливлює зарахування результатів тестування як державну підсумкову атестацію. З метою вчасного отримання атестата про повну загальну середню освіту випускник складає у школі державну підсумкову атестацію з предмета, який винесено на спеціальну сесію. При цьому слід подати на ім’я директора школи відповідну заяву.

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ЗНО 2012р.

15 травня - хімія
17 травня - російська мова
19 травня - географія
21, 22 травня - математика
24 травня - всесвітня історія
26 травня - іноземні мови(англійська, німецька, французька, іспанська)
28, 29 травня - українська мова і література
31 травня, 01 червня - історія України
05 червня - фізика
07 червня - біологія

Додаткова сесія ЗНО-2012 18 червня - 23 червня
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Друзі сайту