Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
Меню сайту
Категорії розділу
Методична робота [101]Виховна робота [266]
Новини бібліотеки [6]
Наше опитування
Як часто користуєтесь мережею Internet?
Всего ответов: 192
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ГУРТКИ   КОМПЛЕКСУ

«Математичний калейдоскоп»                          Грубчак  Валентина  Борисівна

«Аплікатори»                                                     Третяк Зіна Олексіївна              

«Юний математик»                                           Галанюк Валентина Віталіївна  

«Юні друзі книги»                                            Добровольська Ліля Миколаївна

«Юні санпостівці»                                             Вахновська Вікторія Миколаївна

«Юний гуморист»                                             Герасимова Наталя Федорівна  

Фольклорний «Віночок»                                   Надвірняк Алла Іванівна           

«Золотослів»                                                     Ситар Ганна Георгіївна            

«Мовознавці»                                                    Саврацька Емілія Михайлівна   

«Речь и этикет»                                                 Ніжанківська Наталя Вікторівна

«Математичний калейдоскоп»                          Юрченко Лариса Петрівна       

«Світ цікавої математики»                                Бродзянська Тамара Василівна

«Математична стежина»                                   Колісник Ольга Миколаївна     

«Фізико-технічне моделювання»                      Бомк Олександр Миколайович

«Серенада математиці»                                     Вітрова Галина Василівна         

«Комп’ютерна графіка»                                    Сікора Віктор Миколайович     

«Оригінальні методи розв’язування задач»     Репей Володимир Іванович      

 Історичний                                                       Ройзнер Тетяна  Костянтинівна

«Правознавець»                                                Дудка Людмила Тимофіївна     

«Люби і знай свій рідний край»                        Черватюк Ганна Василівна        

«Юні географи»                                                Кучерява Валентина Василівна 

«Хімія в побуті»                                                Тюлюк Ірина Геннадіївна         

«Медицина, моє майбутнє»                              Топольницька Ольга Вікторівна                 

Євроклуб «Step by step»                                   Ігнатьєва Світнана Володимирівна

Гурток німецької мови «Дружба»                    Островська Вікторія Володимирівна

«Знавці англійської мови»                                Христофорова  Ольга Станіславівна

«Світлофор»                                                      Сухар Василь Васильович        

секція «Волейбол»                                            Мамчук  Олексій Володимирович

секція «Футбол»                                                Базилін  Олег Володимирович 

секція «Баскетбол»                                            Бруневич Володимир Миколайович

Танцювальний «Любисток»(молодша група)   Гурська-Ночка Світлана Леонідівна     

Танцювальний «Любисток»(середня група)     Гурська-Ночка Світлана Леонідівна 

Танцювальний «Любисток»(старша група)      Гурська-Ночка Світлана Леонідівна

«Вокальний спів»                                              Клімова Оксана Іванівна           

Хор «Пролісок» (2-4 класи)                              Клімова Оксана Іванівна           

Драматичний «Сузір’я зірок»                           Ротко Тамара Михайлівна         

«Вишивання стрічками»                                   Кучменко Світлана Євгенівна   

«Чомучки»                                                        Ружицька Оксана Станіславівна                  

«Веселий малювальник»                                   Кучерява Антоніна Петрівна     

«Журналістика у школі»                                    Вінничук Ольга Григорівна

«Маленькі умільці»                                            Солярик Валентина Василівна  

«Юні умільці»                                                    Кустанська  Валентина  Андріївна

Хор «Гармонія»                                                Мудрик Олена Іванівна             

«Вокальний спів»                                              Мудрик Олена Іванівна             

Екоклуб «Джерело»                                          Буняк Діна Віталіївна                

Фольклорний «Сонечко»                                  Підвисоцька Наталя Йосипівна 

«Веселий математик»                                        Куницька Люба Володимирівна                 

«Писанкарство»                                                Михайлиця  Галина Володимирівна        

«Цікава граматика»                                           Григор’єва  Аліна Володимирівна

«Чарівні ручки»                                                 Леміжанська  Оксана Іванівна

«Нова мова – новий світ»                                 Потапено Зоя Іванівна

Драматичний гурток «Весела перерва»            Кузьмінська  Алла Богданівна  

«Юний художник»                                            Остапова Галина Броніславівна

«Математична стежина»                                   Бабюх Зоя Іванівна                   

«Юний математик»                                           Федорчук Микола Володимирович


 


 

   

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Друзі сайту