15 грудня для учнів 3-х класів відбулося свято «Козацькі забави». У конкурсах взяли участь команди хлопчиків із 3-х класів. Організатор заходу Леміжанська Оксана Іванівна підібрала цікаві та різноманітні конкурси для юних козаків: «Козацька кмітливість», «Влучники», «Богатирі», «Забава кашоварів», «Знавці рідного краю», «Найкращий танцюрист», «Я – найсерйозніший». Усі учасники одержали відзнаку найкращого козака. Присутні отримали задоволення і гарний настрій від проведеного свята.
![](/_nw/4/s86923070.jpg)
![](/_nw/4/s07984217.jpg)
![](/_nw/4/s82351422.jpg)
![](/_nw/4/s27826258.jpg)
![](/_nw/4/s99016824.jpg)
![](/_nw/4/s67579747.jpg)
![](/_nw/4/s13327447.jpg)
![](/_nw/4/s74126089.jpg) |