Гостей: 1
Користувачів: 0

00:11
Знайте наших!!!

27 квітня 2013 року, випускниця Дунаєвецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.., гімназія» майстер спорту Міжнародного класу, чемпіонка Європи і світу з дзюдо і самбо серед юніорів, учасниця олімпійських ігор у Лондоні 2012 року (5 місце, найкращий результат серед збірної України по дзюдо) - Ірина Кіндзерська  – в третій заключний день Чемпіонату  Європи із дзюдо завоювала для збірної України бронзову медаль!

Свій підхід до нагороди у ваговій категорії + 78 кг наша дзюдоїста почала з перемоги над турчанкою Гюльсах Коцатюрк. Щоб «покласти суперницю на лопатки» Кіндзерській необхідно було всього 59 секунд!

У півфіналі Ірина зустрічалась з 25-річною француженкою Еміль Андеол – власниця двох нагород теперішнього сезону. Андеол була чемпіонкою Континентального Кубку в Празі  і віце-чемпіонкою на Гран-прі Дюссельдорф. Початок зустрічі пройшов в рівній боротьбі. В другій половині зустрічі ініціативу перехватила француженка, в результаті чого в Ірини  назбиралось чотири «шидо».  Поєдинок завершився за 54 секунді до кінця основного часу: Андеол попала до фіналу , і виборола срібло континентальної першості, а Ірина продовжувала виборювати третє місце.

В «бронзовому поєдинку» нашу дзюдоїстку чекала німкеня Жасмин Куелбс, яка в цьому році здобула три бронзи: на Континентальних Кубках в Софії, Празі, і на Гран-Прі Самсун. Але не дивлячись на це, домінувала в ході зустрічі саме Ірина, не дозволивши суперниці провести ні одної результативної дії. В підсумку німкеня була дискваліфікована за чотири «шидо», а Кіндзерська виборола першу в своїй кар’єрі нагороду з дорослого офіційного міжнародного старту. Останнього разу на почесний п’єдестал Ірина Кіндзерська піднімалась майже рік тому, в червні 2012 року. Тоді в рамках підготовки до Олімпіади Ірина стала бронзовою призеркою Кубку Європи. А сьогоднішня нагорода стала особливо довгоочікуваною для кращої дзюдоїстки України минулого року!