Хай залізничні магістралі
Мчать вам удачі ешелони,
А сині небеса безкраї
Вам сиплють зорі перемоги!

З 27 по 28 березня 2013 року у м. Львові в рамках єдиного календарного плану спортивних заходів України пройшов чемпіонат України з боротьби самбо серед кадетів 1997-1998 року народження. У змаганнях взяли участь 308 спортсменів з 20 регіонів України.
     Дунаєвецька дитячо-юнацька спортивна школа (ДЮСШ) представила команду спортсменів (учнів нашого комплексу) під керівництвом заслуженого тренера України К.М.Мудрика. Команда Хмельницької області спортсменів з міста Дунаєвець і міста Нетішина зайняла друге командне місце серед всіх представлених команд з України. В гострій безкомпромісній боротьбі чемпіонами України стали учні нашого комплексу : Влад Магера – учень 6-А (г) класу та Мудрик Вікторія – учениця 4-Б (г) класу (тричі чемпіонка). Друге місце виборов Войциховський Артем – учень 6-А (г) класу, а третє місце виборола Бондар Марина – учениця 4-Б (г) класу. Також участь у змаганнях взяли учні нашої гімназії : Панасевич Ярослав – учень 6-А (г) класу, Підгурський Ігор – учень 5-А (г) класу та Горбунов Олександр – учень 5-В (г) класу. Їм на жаль не вистачило сил та удачі вибороти призові місця на змаганнях, але пам’ятаймо: «Головне не перемога, а участь».
     Після напруженої та виснажливої боротьби за першість, команда спортсменів відвідала аквапарк «Пляж» в м.Львові, де всі «круто відпочили», отримавши максимум задоволення та приємних вражень від побаченого, відчутого та пережитого.
      Шановні спортсмени! Здоров'я вам міцного, витримки та здійснення мрій! Вітаємо чемпіонів, призерів та учасників змагань!